a good mantra

English below *

İyi bir mantra uçmanızı sağlayabilir.

Mantralar aslında ses dalgalarıdır. İçinde bulunan sözler sanskritçedir ve bize kim olduğumuzu ve gerçek gücümüzü hatırlatırlar. Mantraları klasik müzik gibi düşünün, sözleri anlamanıza gerek kalmaz sadece duygular ve hissettikleriniz vardır. Gün içinde bazen duygularımıza yenik düşeriz, çok sinirlenebilir, üzülebilir, korkabiliriz, böyle zamanlarda kendimize 5 dakika verip, bir mantra dinleyebilirsek, bu duygularla başetmeyi başarabiliriz.

Vücudumuzun yüzde 70’i su ile kaplı olduğu için müzikle gelen ses dalgaları, o andaki kimyamızı değiştirebilecek güçte. Hatta bir de mantraya eşlik edip, kendi sesimizi de bu muhteşem geçişin içine eklersek, etkisi çok daha büyük ve kalıcı olur. Mantralar kendi kendilerine bile çok güçlü etki yaratırlar. Mesela evinizin enerjisini her zaman korumak ve temiz tutmak için çok kısık sesle bile olsa bir mantrayı evinizde devamlı çalarsanız, o ortamın zaman geçtikçe çok daha ferahladığını görebilirsiniz. Güzel bir mantra listesi için, Spotify’da yaptığımız KundaliniLovers listesini takip edebilirsiniz. Enerji alanını temizlemekle ilgili olan mantra “Triple Mantra” hem kendiniz için hem de eviniz için kullanabilirsiniz. Bugün kendinize bir güzellik yapın ve bir mantra dinleyin..

SAT NAM

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

A good mantra can make you fly.

Mantras are actually sound waves. The words that are used are in Sanskrit and they remind us who we are and how powerful we are. You can think about the mantras like classical music, when you listen to it, your mood can change and you do not need to understand the words. During a day, our mood can change, we can feel angry, sad or afraid, at that moment if you take a break for 5 minutes and listen to a mantra, you can be able to reset your emotions and control your mood. The sound waves can change our chemistry deeply because 70 percent of our body is filled with water. And if we add our voice into the mantra and sing with it, the effect will be bigger and would last longer. Mantras are powerful by itself. For example, in order to protect and clean the energy of your house, you can open a protective mantra with a little voice during the day and you will realise the change in the environment. For a good mantra list, you can follow our Kundalini Lovers list on Spotify. The mantra for protection is “Triple Mantra” you can use it both for yourself and your house. Do yourself a favour today and listen a Mantra..

SAT NAM

Share: