English below*

Kundalini Yoga ile 4 sene önce tanıştım.Bu öğretinin inanılmaz etkilerini deneyimleyip, hayatıma kattıklarını gördükçe, daha fazla öğrenmek istedim.

Bu hayalimi gerçekleştirmek için yeterli cesareti toplamam biraz zamanımı aldı fakat sonunda Eylül 2015’de Güney Afrika’da Gurmukh ve Gurushabd’dan çok sıkı bir eğitim aldım.

Oraya giderken ilk hedefim hocalık yapmaktan çok bu bilimle ilgili daha fazla bilgi edinip, hayatımı daha mutlu, daha huzurlu ve daha sağlıklı geçirmekti. Fakat orada geçirdiğim ilk haftanın sonunda bu bilgileri ne kadar çok insana ulaştırabilirsem, o kadar insanın hayatını daha rahat yaşamasını sağlayabilirim demeye başladım.

Böylelikle döndüğüm ilk haftadan itibaren ders vermeye başladım. Şu anda KYTA sertifikasına sahip Kundalini Yoga hocasıyım, bunu söylemek çok gurur verici ama hayatına dokunabildiğim insanların yüzlerindeki gülümseme ve gözlerindeki ışığı görebilmek her şeyden daha değerli.

Bu sitedeki yazılar, videolar ve derslerimdeki tek amacım dokunabildiğim kadar insana dokunup, onların içindeki gerçek gücü, ışığı ve sevgiyi açığa çıkarmalarına ve hissetmelerine yardımcı olmak.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

I have been a Kundalini Yoga lover for 4 years. After experiencing the great benefits of this practice, I wanted to learn more about it.

It took me a while to realise my dream but finally I found the courage to do my teacher training with Gurmukh and Gurushabd on September 2015 in South Africa. We had an intense training. My first intention was not becoming a Kundalini yoga teacher but to learn more about this science and have a happier, healthier and peaceful life. But after the first week of training, I began to think about ways to reach people and show them how to live their life peacefully.

As a result, I started teaching right after my return. Now, I am proud to say that I am a KYTA certified Kundalini Yoga teacher and I can not describe my feelings after seeing the change in people’s life and the light in their eyes.

With my writings, videos and in my classes  my only goal is to reach as many people as I can and let them discover their inner light, power and divine love with the help of this practice.

Share: